Menu Content/Inhalt
Головна
До ювілею Лесі Українки PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Natalia   
24.02.2016
 
Sample Image
 
 
 
Sample Image25 лютого Лесі Українці виповнилося б 145 років. Напередодні ювілею видатної письменниці в Одеській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. В. Маяковського відбулося літературно-музичне свято «Любов одна, її обличчя – різні».
 
Винятково велике значення творчості Лесі Українки в історії української літератури полягає в тому, що вона збагатила українську поезію новими темами і мотивами.
 
Літературна спадщина Лесі Українки складається з ліричних поезій, драматичних поем, віршованих драм, з яких найкращою є «Лісова пісня». І поетичні, і драматичні твори Лесі Українки займають високо почесне місце в українській літературі. В них виявились не тільки великий поетичний талант письменниці, її глибока й широка освіта, але і її гаряча любов до рідного краю.Sample Image
 
За допомогою учнів ЗОШ №78 всі присутні занурились в атмосферу творчості Лесі Українки. Сторінки «усного журналу» розкрили казковий світ її уяви. У виконанні юних аматорів пролунали вірші Лесі Українки, а також були представлені вистави за її творами «Метелик» та «Лісова пісня».
 
Свято прикрасила літературно-музична композиція у виконанні студентів Одеського театрально-художнього училища та Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової.
 
Спадщина Лесі Українки сприяла піднесенню української літератури до світового рівня, тож вона гідна ушанування теперішніми покоління.
 
Sample Image
 
Sample Image
 
Sample Image
 
Sample Image
 
Sample Image
 
Sample Image
 
Sample Image
 
Sample Image

Останє оновлення ( 21.04.2016 )
 

Бібліотека працює:

 з 10:00 до 18:00

субота та неділя:
з 10:00 до 17:00

 вихідний: п’ятниця

Тел.: 747-22-42

Email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 Шановні колеги!

 З повнотекстовими

методичними

матеріалами

2010 – 2015 років

ви можете

ознайомитись ТУТ .

Шановні читачі!
В бібліотеці працює
Пункт Доступу Громадян
(ПДГ).
Ви маєте можливість дізнатися
Про діяльність
Органів Державної Влади
ТУТ
- доступ до інформації
- пошук інформації
- консультації бібліографа.
Звертатись в
інформаційно-бібліографічний відділ.
 

 

 

ОНЛАЙН

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЮРИСТА