Menu Content/Inhalt
Головна
Віртуальна креативна бібліолабораторія з підтримки та розвитку читання PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Написав Natalia   
26.05.2016

Віртуальна креативна

бібліолабораторія

з підтримки та розвитку читання

 
Sample Image

 Директорам районних (міських) ЦБС області

«Возьмите очевидное, добавьте немного умственных способностей, сдобрите щедрой долей воображения, добавьте побольше смелости и решительности, хорошенько перемешайте и доведите до кипения».

Бернард Барух

 

Бібліолабораторія — інноваційна форма роботи, яка поєднує в собі теорію і практику і надає більше можливостей для творчості, обміну досвідом та планами розвитку. Зазвичай її учасники знайомляться з проектами, традиційними та інноваційними формами і методами роботи бібліотек, дискутують, разом розробляють конкретні кроки з вирішення проблеми.

Криза читання займає далеко не останнє місце серед загальносвітових проблем. В багатьох країнах світу діють національні програми підтримки читання, проводяться акції, конкурси тощо. В Україні вже двічі подавалися на обговорення державні проекти (2009, 2013 рр.), але вони не стали державною програмою. Книговидавці і бібліотекарі стали ініціаторами різноманітних заходів з просування читання. Бібліотекарям відводиться ключова роль у популяризації читання. Починаючи з 2007 року ОБЮ залучає бібліотеки області до семінарів, круглих столів, акцій, конкурсів, розробляє орієнтовні бібліотечні програми з теми, видає методичні та бібліографічні матеріали тощо. І цього року тема читання не лишилась поза нашою увагою.

Нажаль, зустрітися в реальному часі із-за фінансових проблем ми не маємо можливості, тому вирішили відкрити віртуальну креативну бібліолабораторію з підтримки та розвитку читання в підлітковому середовищі на сайті ОБЮ ім. В. В. Маяковського. Вважаємо, що наша робота не пройшла безслідно, бібліотеки мають цікавий досвід з популяризації читання серед юнацтва. Пропонуємо ним поділитися з колегами.

Наша віртуальна креативна бібліолабораторія – це місце для креативу, творчих експериментів, генерації нових ідей та ризикованих задумів. Це можливість почути підказки та поради однодумців, отримати допомогу у вирішенні вашої проблеми. Вона може стати своєрідним ярмарком ідей з просування читання, сприятиме запровадженню їх в практику роботи бібліотек області. Тут всі бажаючі розвинути свої креативні та творчі здібності зможуть проявити себе по-справжньому. Це і є нашою метою.

Ми запропонуємо вам експрес-інформації, консультації, огляди методичних та бібліографічних видань тощо.

Сподіваємось, що така велика бібліотечна «рада» професіоналів допоможе бібліотекарям Одещини по-сучасному підійти до вирішення проблеми нечитання.

Ми чекаємо від вас нових думок, несподіваних ідей! Надсилайте їх на електронну пошту ОБЮ ім. В. В. Маяковського протягом року. (У будь-якому вигляді: відеоролик, відеопрезентація, фото, опис тощо, але це не має бути звіт про роботу бібліотеки). Якщо вони креативні, то обов’язково будуть розміщені на сайті бібліотеки у відповідній рубриці. Не зволікайте! Розпочніть вже сьогодні! І про вас дізнаються далеко за межами регіону.

Творіть!

              Створюйте!

                                     Придумуйте! 

Останє оновлення ( 26.05.2016 )
 

Бібліотека працює:

 з 10:00 до 18:00

субота та неділя:
з 10:00 до 17:00

 вихідний: п’ятниця

Тел.: 747-22-42

Email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 Шановні колеги!

 З повнотекстовими

методичними

матеріалами

2010 – 2015 років

ви можете

ознайомитись ТУТ .

Шановні читачі!
В бібліотеці працює
Пункт Доступу Громадян
(ПДГ).
Ви маєте можливість дізнатися
Про діяльність
Органів Державної Влади
ТУТ
- доступ до інформації
- пошук інформації
- консультації бібліографа.
Звертатись в
інформаційно-бібліографічний відділ.
 

 

 

ОНЛАЙН

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЮРИСТА